
Beste boulers van Sint Laurens en omstreken,
Bij deze wil de Jeu de Boules-commissie jullie graag informeren over het Jeu de Boules programma van 2023.
Vrijdag 24 maart: Snerttoernooi.
13.30 uur aanwezig 14.00 uur beginnen.
Vrijdag 28 april, Aanvang competitie 2023
Voor 22 april opgeven bij Leo v/d Heijden
Zaterdag 19 augustus: Finaledag en afsluiting competitie
Op de finaledag worden de kampioenen van de competitie bekend gemaakt. Deze dag zal opgeluisterd worden met een feestmaaltijd.
Data van de overige toernooien:
Vrijdag 6 oktober: Herfsttoernooi. 13.30 uur aanwezig
Heeft u nog suggesties of andere leuke ideeën, dan houden wij ons daarvoor ten zeerste aanbevolen. Met elkaar gaan we er een prachtig boules jaar 2023 van maken!
Met vriendelijke groet,
Het organisatiecomité ¨Sint Laurens boult!¨
Contributie:
Voor deelname aan de Jeu de Boules Competitie 2023 vragen we een bijdrage van € 10.00 p.p.
Gelieve deze over te maken naar rekeningnummer: NL 65 RABO 0308619323 t.n.v. Johan de Kam, onder vermelding van “Competitie 2023 J d B Sint Laurens”.
Bij deze het vriendelijke verzoek om u tijdig op te geven voor deelname. In het geval u een keer onverhoopt niet deel kunt nemen, laat het ons dan zo snel mogelijk weten. Dit voorkomt teleurstellingen bij anderen die mogelijk één van hun wedstrijden zien vervallen. En dat wil toch niemand? Als het even kan, zorgt u zelf voor een vervanger en mocht dat niet lukken, geef de commissie dan de kans die nieuwe deelnemer te vinden.